20 Kasım ÇOCUK HAKLARI GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN… Mesela ; *Türkiye’de yaşayan 1 milyon çocuk işçinin ellerini mi öpelim yarın gidip… *Ne diyelim onlara? Bir mendil mi satın alalım mesela ya da arabamızın camını yıkatalım bu güne özel ne dersiniz ? * 181 bin çocuk gelin varmış… Aralarında yarın gerdeğe girecek olanın odasını balonlarla süsleyelim bu güne özel ya da yanındaki pedofili hayvanımı kutlayalım onun yerine… Sahibi o artık nasıl olsa. *Çocuklara kimse taciz, tecavüz etmesin. * Hiç bi çocuk açlıktan,evsizlikten, sevgisizlikten,şiddet mağduru olarak ölmesin. *Sonra yine devam etsinler ayakkabı boyasın küçük elleri, çocuk ruhu kadın bedenine hapsolmasın. *MILYONLARCA ENGELLI ÇOCUK ENGELINDEN DOLAYİ Eğitim dısı kaliyor. Eğitilebilecek olanlar, yetersiz kurumlarda kalitesiz eğitimle geriliyor. Bu gün son olsun ,Çocuklarımızın yüzü gülsün #Bobayder

yorum Yap

BOBAYDER

Amacımız yerelde ve Türkiye genelinde “benden sonra çocuğum ne olacak” sorusuna yanıt aramak. Bununla ilgili yerel yönetimler ve devletle işbirliği içerisinde yasal düzenlemeleri hayata geçirmenin savaşını veriyoruz.

İletişim

Adres: İhsaniye Mahallesi Tuna Caddesi Fulya Sokak Uğurkent Sitesi B blok kat1 daire1 Nilüfer/Bursa

E- Mail: bobayder16@gmail.com

Bu yayın Avrupa Birliğinin maddi desteği ile hazırlanmıştır. İçerik tamamıyla Bursa Otizmli Bireyler ile Anneleri Yardımlaşma Derneği sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.

Türkiye Otizm Ağı Güçlendirme Projesi©2020