(18.10.2019)Türkiye Otizm meclisi 5. Genel kurul toplantısında İzmir-Seferihisar’da gerçekleştirdik. Otizm adına beklentilerimiz büyük. Otizmli çocuklarını çok zor şartlarda bırakıp, onların zamanından çalarak her platformda ailelerimizin sesini duyurmaya, sorunlara çözüm üretmeye çalışan, gece gündüz demeden yollara düşen tüm STK başkanları, hepimizin emeğine yüreğine sağlık… Bu çabalarımızın pozitif sonuçlarının sahada uygulandığını gördüğümüz gün hepimizin tüm yorgunluğu bitecektir biliyoruz. Gözümüz kulağımız TBMM Otizm-Down komisyonunun kararlarında. #Bobayder

yorum Yap

BOBAYDER

Amacımız yerelde ve Türkiye genelinde “benden sonra çocuğum ne olacak” sorusuna yanıt aramak. Bununla ilgili yerel yönetimler ve devletle işbirliği içerisinde yasal düzenlemeleri hayata geçirmenin savaşını veriyoruz.

İletişim

Adres: İhsaniye Mahallesi Tuna Caddesi Fulya Sokak Uğurkent Sitesi B blok kat1 daire1 Nilüfer/Bursa

E- Mail: bobayder16@gmail.com

Bu yayın Avrupa Birliğinin maddi desteği ile hazırlanmıştır. İçerik tamamıyla Bursa Otizmli Bireyler ile Anneleri Yardımlaşma Derneği sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.

Türkiye Otizm Ağı Güçlendirme Projesi©2020