Bursa-Nilüfer dernekleri olarak TBMM ve Anıtkabir ziyaretiyle gerçekleştirdik.Nilüfer chp ilçenin davetiyle katılım sağladığımız meclis ziyaretinde ozelgereksinimli bireylerin yaşadığı sorunlardan bahsettik. Özellikle Özelgereksinimli bireylerin Gündüzlü ve yatılı bakım merkezleri ihtiyacından bahsederek 3 Aralık Engelliler haftası dolayısıyla alanlarda ve mecliste dile getirilmesi hakkında destek istedik.;Chp genel başkanı Sy. Kıliçtaroglu başta olmak üzre Bursa milletvekillerimiz Chp Gurup başkanı Sy. Lale karabıyık sy. Nurhayat Altaca Kayışoğlu , sy.Oŕhan Sarıbal, sy. Erkan Eraydın ve sy. Yüksel Özkan a yakın ilgilerinden dolayı Teşekkürler ediyoruz.

yorum Yap

BOBAYDER

Amacımız yerelde ve Türkiye genelinde “benden sonra çocuğum ne olacak” sorusuna yanıt aramak. Bununla ilgili yerel yönetimler ve devletle işbirliği içerisinde yasal düzenlemeleri hayata geçirmenin savaşını veriyoruz.

İletişim

Adres: İhsaniye Mahallesi Tuna Caddesi Fulya Sokak Uğurkent Sitesi B blok kat1 daire1 Nilüfer/Bursa

E- Mail: bobayder16@gmail.com

Bu yayın Avrupa Birliğinin maddi desteği ile hazırlanmıştır. İçerik tamamıyla Bursa Otizmli Bireyler ile Anneleri Yardımlaşma Derneği sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.

Türkiye Otizm Ağı Güçlendirme Projesi©2020