Bursa Kent Konseyi Kadın Meclisi olarak organize edilen Medeni Kanun Paneline; Bursa otizmli bireyler ile anneleri yard.derneği olarak Katılım sağladık. Bursa Milletvekili Sn. Atilla Ödünç, Kent Konseyi Başkanı Şevket Orhan, Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Emel Gözükara Durmaz, İl Tarım ve Orman Müdür Yardımcısı Esra Uzun, yanısıra İl ve İlçelerin Kadın Meclisi temsilcileri, Kadın STK ları ve Kooperatif temsilcileri katılım sağladı.Açılış konuşmalarının ardından Türk Medeni Kanununun kabulünün 96. Yıl dönümünde düzenlenen panelde Av. Figen Şahin Sarıbal moderatörlüğünde, Kadının Statüsü Derneği Onursal Başkanı Av. İlknur Kurucu ve HUDER üyesi Av. Havva Karaman konuşmacı olarak katılım sağlayıp katılımcıların sorularını cevaplandırdılar.Program kapsamında Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından kısa süre önce kurulan; Aile, Kadın ve Çocuk Hizmetleri Şube Müdürümüz Nefise Demir Ateş tarafından müdürlüğün tanıtımı da gerçekleştirildi.

yorum Yap

BOBAYDER

Amacımız yerelde ve Türkiye genelinde “benden sonra çocuğum ne olacak” sorusuna yanıt aramak. Bununla ilgili yerel yönetimler ve devletle işbirliği içerisinde yasal düzenlemeleri hayata geçirmenin savaşını veriyoruz.

İletişim

Adres: İhsaniye Mahallesi Tuna Caddesi Fulya Sokak Uğurkent Sitesi B blok kat1 daire1 Nilüfer/Bursa

E- Mail: bobayder16@gmail.com

Bu yayın Avrupa Birliğinin maddi desteği ile hazırlanmıştır. İçerik tamamıyla Bursa Otizmli Bireyler ile Anneleri Yardımlaşma Derneği sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.

Türkiye Otizm Ağı Güçlendirme Projesi©2020