Umutsuz değiliz.‼️❤Nedim Saatcioğlu13 Aralık 2013 · YAĞMUR ÇOCUKLARUzak dur ne olur kirpiklerimdenBakarsan kırılır mavi boncuğumArındım dünyanın eksiklerindenBuluta sevdalı yağmur çocuğumÇırpınır yüreğim bir salıncaktaKaybolur düşüncem bir oyuncaktaTakılır kalırım bazen ocaktaŞubata sevdalı yağmur çocuğumKimi gün gülerim söz yaşlarımlaIslanır yanağım göz yaşlarımlaBağrımda bir ateş köz yaşlarımlaUmuta sevdalı yağmur çocuğumİsmimi duymazdan gelir kulağımHep aynı sözlere düşer dudağımUzanmaz ellerim kalkmaz parmağımVuslata sevdalı yağmur çocuğumSıraya dizilir uzun ve kısaDönse de eşyalar bozulmaz hizaYetişmez yüreğim bu sonsuz hızaHayata sevdalı yağmur çocuğumNedim SAATCİOĞLU

yorum Yap

BOBAYDER

Amacımız yerelde ve Türkiye genelinde “benden sonra çocuğum ne olacak” sorusuna yanıt aramak. Bununla ilgili yerel yönetimler ve devletle işbirliği içerisinde yasal düzenlemeleri hayata geçirmenin savaşını veriyoruz.

İletişim

Adres: İhsaniye Mahallesi Tuna Caddesi Fulya Sokak Uğurkent Sitesi B blok kat1 daire1 Nilüfer/Bursa

E- Mail: bobayder16@gmail.com

Bu yayın Avrupa Birliğinin maddi desteği ile hazırlanmıştır. İçerik tamamıyla Bursa Otizmli Bireyler ile Anneleri Yardımlaşma Derneği sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.

Türkiye Otizm Ağı Güçlendirme Projesi©2020