1. Otizm Dernekleri Kaynaşma Piknigimiz 400 kişinin katılımıyla Bursa Otizmli Bireyler ile Anneleri Yard.derneği organizasyonuyla ve Bursa Buyuksehir Belediyemizin Desteğiyle gerçekleşti. Bu calismada ;*Bursa otizm dernegı Bask. Emel Kanberoğlu *Renk otizm derneği Bask. Ferhan Özvatan *Mavi yaşam Otizm derneği Bask. Halit Yaşar *MestafaKemalpasa otizm derneği.Bask. Selda Özel *İnegöl otizm derneği Başk. Ayten Güler ve Üyelerinin katilimiyla birlik beraberlik içinde tamamlandı.Katılım sağlayan derneklere Teşekkürler ediyoruz.Bu etkinliğimizde destek veren Bursa Büyüksehir Belediyemiz’e Teşekkürler ediyoruz. Ziyaretimize gelen değerli Nilüfer Belediye başkan yardımcısı Sy. Dr. Sibel Özer ‘e teşekkürler ediyoruz.

yorum Yap

BOBAYDER

Amacımız yerelde ve Türkiye genelinde “benden sonra çocuğum ne olacak” sorusuna yanıt aramak. Bununla ilgili yerel yönetimler ve devletle işbirliği içerisinde yasal düzenlemeleri hayata geçirmenin savaşını veriyoruz.

İletişim

Adres: İhsaniye Mahallesi Tuna Caddesi Fulya Sokak Uğurkent Sitesi B blok kat1 daire1 Nilüfer/Bursa

E- Mail: bobayder16@gmail.com

Bu yayın Avrupa Birliğinin maddi desteği ile hazırlanmıştır. İçerik tamamıyla Bursa Otizmli Bireyler ile Anneleri Yardımlaşma Derneği sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.

Türkiye Otizm Ağı Güçlendirme Projesi©2020