EYLÜL AYRILIK AYIDIR‼️⚘️Bugün bir evladımızı daha ebediyyete uğurladık.Takdiri ilahi, yaşamımız boyunca gözümüzün önünde büyüyen ama kendi kanatlarıyla uçamayacak evlatları olan Anneler olarak seçmiş bizleri .Her zaman gözümüz arkada kalmasın diyerek dualar ederiz.Ama önden yolcu etmekte bambaşka acıtır,yakar yüreklerimizi?Bugün de Gülten ablamız ,canparesinin bu dünyadan vadesinin dolduğuna şahit oldu.Bizler her evlat yitirdiğimiz de başka, her Anne yitirdiğimiz de başka yanarız.Her giden evladın, yanına bir parçamızı gömeriz. Bugün bedenimin bir parçasını daha gömdüm?‼️ Sabır diliyoruz bu gün Tüm Derya’sinı yitiren Annelere.Biz Derya’mızı , Yaratan Rabbimin şefkatine emanet ediyoruz.Ebedi istirahat gahında ,Huzur içinde uyusun.?⚘️?⚘️?

yorum Yap

BOBAYDER

Amacımız yerelde ve Türkiye genelinde “benden sonra çocuğum ne olacak” sorusuna yanıt aramak. Bununla ilgili yerel yönetimler ve devletle işbirliği içerisinde yasal düzenlemeleri hayata geçirmenin savaşını veriyoruz.

İletişim

Adres: İhsaniye Mahallesi Tuna Caddesi Fulya Sokak Uğurkent Sitesi B blok kat1 daire1 Nilüfer/Bursa

E- Mail: bobayder16@gmail.com

Bu yayın Avrupa Birliğinin maddi desteği ile hazırlanmıştır. İçerik tamamıyla Bursa Otizmli Bireyler ile Anneleri Yardımlaşma Derneği sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.

Türkiye Otizm Ağı Güçlendirme Projesi©2020