Görevini kötüye kullananlar cezalandırılsın.‼️‼️Peki ya öldürülen o can için ve onun gibi binlerce otizmli birey için bundan sonra ne yapacak bu devlet?‼️‼️OTİZMLİ bir birey birkaç dakika içinde nasıl öldürülür❓Burası İstanbul’da bir bakım merkezi kriz geçiren OTİZMLİ evladı sağlık personelinin gözleri önünde iki bakım personeli üzerine çıkmak suretiyle boğarak öldürdü.Yazıklar olsun sizin insanlığınıza.Bir insanın hayatı bukadar ucuz olmamalı.Bu olayda ihmali olan herkesin en ağır cezayı alması için konunun takipçisi olacağız ?‼️‼️ASIL Gariplik ise; bu olay aylar önce oluyor ve NORMAL ÖLÜM kaydıyla defin gerçekleşiyor.TESADÜFEN GELEN İHBARLA dosya yeniden açılıyor.Dernekler olarak Bu dava için Türkiye otizm Meclisi üyesi olarak MÜDAHİL olacak ve sürecin takipçisi olacağız.

yorum Yap

BOBAYDER

Amacımız yerelde ve Türkiye genelinde “benden sonra çocuğum ne olacak” sorusuna yanıt aramak. Bununla ilgili yerel yönetimler ve devletle işbirliği içerisinde yasal düzenlemeleri hayata geçirmenin savaşını veriyoruz.

İletişim

Adres: İhsaniye Mahallesi Tuna Caddesi Fulya Sokak Uğurkent Sitesi B blok kat1 daire1 Nilüfer/Bursa

E- Mail: bobayder16@gmail.com

Bu yayın Avrupa Birliğinin maddi desteği ile hazırlanmıştır. İçerik tamamıyla Bursa Otizmli Bireyler ile Anneleri Yardımlaşma Derneği sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.

Türkiye Otizm Ağı Güçlendirme Projesi©2020