SAĞLIKLI bir nesil sağlıklı gıda ile mümkün‼️‼️ Bugun Niluferde Toprak Ana Günü’nü ; Karaman Dernekler Yerleşkesi’nde kutladık. Doğal , adil ve temiz gıdayı savunan Slow Food hareketinin başlattığı Toprak Ana Günü, sürdürülebilir bir gıda sisteminin önemini dile getirilen etkinlikleri ile dünyanın dört bir yanında Terra Madre günü olarak kutlanıyor. Anadolu Ekmekleri ve Çorba Tadımının ardından Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem’in katılımıyla, Nilufer kent konseyi baskanı Neslihan Binbaş ,, Nilüfer Belediyesi Kırsal Alan Koordinatörü Arca Atay, Hakan Doğan bizi Anadolu’da ekmeğin Anadolu’daki yolculuğunu anlattı.Bursa otizmli bireyler ile anneleri yard.derneği olarak katılım sağladık. Toprak Ana Günümüz kutlu olsun.

yorum Yap

BOBAYDER

Amacımız yerelde ve Türkiye genelinde “benden sonra çocuğum ne olacak” sorusuna yanıt aramak. Bununla ilgili yerel yönetimler ve devletle işbirliği içerisinde yasal düzenlemeleri hayata geçirmenin savaşını veriyoruz.

İletişim

Adres: İhsaniye Mahallesi Tuna Caddesi Fulya Sokak Uğurkent Sitesi B blok kat1 daire1 Nilüfer/Bursa

E- Mail: bobayder16@gmail.com

Bu yayın Avrupa Birliğinin maddi desteği ile hazırlanmıştır. İçerik tamamıyla Bursa Otizmli Bireyler ile Anneleri Yardımlaşma Derneği sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.

Türkiye Otizm Ağı Güçlendirme Projesi©2020