*Engelli Çocuk Hakla Ağı Olagan toplantısı için Ankara’da Eçha üye 85 Sivil Toplum Kuruluşları ile gerçekleştirildi. *Ülke genelinde yaşanan sıkıntılar. Ailelerin beklentileri, atılan adımlar değerlendirildi.Önümüzdeki dönemde yapılması için gayret gösterilecek alanlar ve yöntemler konusunda ortak fikir birliğinde kararlar alındı. ‼️Yurt genelinde Özelgereksinimli çocuklarımızdan oluşturulan ?“ÖZSAVUNUCULUK” atölyelerinde eğitim alan çocuklarımızın sunumları bizleri UMUTLANDIR DI.‼️??? Eçha ÇALIŞMA GURUPLARI nın Toplantıları yapıldı. Çalışma gurularinin geçmiş dönem i değerlendirildi. Önümüzdeki dönemde öncelikli tespit edilen konular ile ilgili raporlandirmalar yapılarak karara bağlandı.Katkı sağlayan Tüm Sivil toplum kuruluşlarına teşekkürler ediyoruz.Bursa otizmli bireyler ile anneleri yard.derneği olarak katkı sağladıkHerseye ragmen umutlu olarak dönüyoruzHayırlı olsun.

yorum Yap

BOBAYDER

Amacımız yerelde ve Türkiye genelinde “benden sonra çocuğum ne olacak” sorusuna yanıt aramak. Bununla ilgili yerel yönetimler ve devletle işbirliği içerisinde yasal düzenlemeleri hayata geçirmenin savaşını veriyoruz.

İletişim

Adres: İhsaniye Mahallesi Tuna Caddesi Fulya Sokak Uğurkent Sitesi B blok kat1 daire1 Nilüfer/Bursa

E- Mail: bobayder16@gmail.com

Bu yayın Avrupa Birliğinin maddi desteği ile hazırlanmıştır. İçerik tamamıyla Bursa Otizmli Bireyler ile Anneleri Yardımlaşma Derneği sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.

Türkiye Otizm Ağı Güçlendirme Projesi©2020