ÇANAKKALE GEÇİLMEZ ??‼️‼️Bugün 18 Mart! Bugün yeryüzünde eşi benzeri olmayan bir destanın yazıldığı gün. Bugün kefensiz yatan, metrekaresine 6 bin merminin düştüğü, bugün Seyid onbaşıların çatırdayan kemik sesleriyle Allahına teslim olup o mermileri sırtına aldığı,57. Alayın tamamının şehit düştüğü ?Mustafa Kemal Paşanın , ” ben size ölmeyi emrediyorum ” dediği, mataralarında su olduğunu sanıp kan içenlerin, komutanım şu kolumu keste bana mani olmasın diyenlerin ve 15 yaşında bize bugünlerin temellerini atan kınalı kuzuların günü. Bugün 18 Mart Çanakkale Zaferinin yıl dönümü ölümsüz kahramanlar sizler ölmediniz ruhlarınız şad, mekanınız cennet olsun…

yorum Yap

BOBAYDER

Amacımız yerelde ve Türkiye genelinde “benden sonra çocuğum ne olacak” sorusuna yanıt aramak. Bununla ilgili yerel yönetimler ve devletle işbirliği içerisinde yasal düzenlemeleri hayata geçirmenin savaşını veriyoruz.

İletişim

Adres: İhsaniye Mahallesi Tuna Caddesi Fulya Sokak Uğurkent Sitesi B blok kat1 daire1 Nilüfer/Bursa

E- Mail: bobayder16@gmail.com

Bu yayın Avrupa Birliğinin maddi desteği ile hazırlanmıştır. İçerik tamamıyla Bursa Otizmli Bireyler ile Anneleri Yardımlaşma Derneği sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.

Türkiye Otizm Ağı Güçlendirme Projesi©2020