Ezelden Ebede Atalarımin Vatan sevgisi Özgürlük aşkıyla bizlere canları bahasına kazanıp Emanet bıraktığı topraklarda Cumhriyetimiz 100. Yaşında????????????????

Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk, silah arkadaşları ve Türkiye Cumhuriyeti’ni var eden tüm Kurtuluş Savaşı şehitlerimizi

rahmet ve minnetle anıyoruz, ruhları şad, mekanları cennet olsun.

????????Cumhuriyet’imizin 100.yılına erişmesi sürecinde emeği geçen vatandaşlarımızı, bu süreçte vatan uğrunda, görev başında varlığını feda eden tüm şehitlerimizi rahmet ve minnetle, gazilerimizi şükranla anıyoruz.

????????Cumhuriyetimizin 100. yılı kutlu olsun, nice yüzyıllara bayrağımızı taşıyacak gençlere ve gelecek nesillere de başarılar diliyoruz

???????? Yaşa varol Cumhuriyet.????????

yorum Yap

BOBAYDER

Amacımız yerelde ve Türkiye genelinde “benden sonra çocuğum ne olacak” sorusuna yanıt aramak. Bununla ilgili yerel yönetimler ve devletle işbirliği içerisinde yasal düzenlemeleri hayata geçirmenin savaşını veriyoruz.

İletişim

Adres: İhsaniye Mahallesi Tuna Caddesi Fulya Sokak Uğurkent Sitesi B blok kat1 daire1 Nilüfer/Bursa

E- Mail: bobayder16@gmail.com

Bu yayın Avrupa Birliğinin maddi desteği ile hazırlanmıştır. İçerik tamamıyla Bursa Otizmli Bireyler ile Anneleri Yardımlaşma Derneği sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.

Türkiye Otizm Ağı Güçlendirme Projesi©2020