Manisa otizm derneğimizin paylaşımıdır????????

Derneğimizde paydaşı olduğu,

“ŞEHZADELER ENGELLERİ AŞIYOR”isimli projenin, 21 yaş üstü Zihinsel Engelliler ve Özel Gereksinimli Bireyler için,Halk Eğitim ve Korumalı İşyeri merkezimizin açılışını gerçekleştirdik.

Hem Korumalı İşyeri ve hemde Halk Eğitim Merkezinin birarada olup, hizmete sunulmasının gururunu ve sevincini yaşıyoruz.

21 yaş üstü engelli bireylerimizin, Halk eğitim merkezimizde gerekli yeterliliği edindikten sonra, Korumalı işyerimizde, istihdam edeceklerdir.

Merkezimizin açılmasında en çok emeği geçen Şehzadeler Belediye Başkanı Sayın Ömer Faruk ÇELİK’e ve ekibine, ayrıca bu projeye katkı sunan, emek veren herbir gönüllüye şükranlarımızı sunarız????????????????????

Tebrikler Şehzadeler şehri Manisa belediyelerine 2 . Korumalı iş yerini hayata geçirdi.????????????????????

Bursa olarak çabalarımıza rağmen hâla bekliyoruz…????????

yorum Yap

BOBAYDER

Amacımız yerelde ve Türkiye genelinde “benden sonra çocuğum ne olacak” sorusuna yanıt aramak. Bununla ilgili yerel yönetimler ve devletle işbirliği içerisinde yasal düzenlemeleri hayata geçirmenin savaşını veriyoruz.

İletişim

Adres: İhsaniye Mahallesi Tuna Caddesi Fulya Sokak Uğurkent Sitesi B blok kat1 daire1 Nilüfer/Bursa

E- Mail: bobayder16@gmail.com

Bu yayın Avrupa Birliğinin maddi desteği ile hazırlanmıştır. İçerik tamamıyla Bursa Otizmli Bireyler ile Anneleri Yardımlaşma Derneği sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.

Türkiye Otizm Ağı Güçlendirme Projesi©2020