Bursa Valiliğimizin himayelerinde Vakıflar Bölge Müdürlüğünün katkıları ile Ailelerimizle “Farklılıklarımızla Güçlüyüz İftar Buluşması” gerçekleştirildi.

Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezindeki önemli gecede; Vali Yardımcımız Sayın Sultan DOĞRU, Vakıflar Bölge Müdür Yardımcısı Halil İbrahim AYVAZ, İl Müdürümüz Faruk UYSAL, Kamu Kurumlarının ve Sivil Toplum Kuruluşlarının Temsilcileri, otizmli bireyler ve aileleriyle bir araya geldik.

Otizm tanılı bireylerin bizim için ne kadar değerli olduğunu ifade etmek amacıyla gerçekleştirilen programda; Bursa Vali Yardımcımız Sayın Sultan DOĞRU, İl Müdürümüz sy.Faruk Uysal

Türkiye Otizm Meclisi Üyesi, Etik Kurulu Başkanı ve Bursa Otizmli Bireyler ile Anneleri Yardımlaşma Derneği Kurucu Başkanı Kıymet BİLGİCİ konuşma gerçekleştirdiler.

Programın sonunda; Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanımız Sayın Mahinur ÖZDEMİR GÖKTAŞ’ın “Otizmli bireyler ve aileleri için ‘Bireysel Sosyal Hizmet Danışmanlığı Modelini’ tanıttığı video ve Bakanlığımızın hazırlamış oluğu kamu spotları yayınlandı.

yorum Yap

BOBAYDER

Amacımız yerelde ve Türkiye genelinde “benden sonra çocuğum ne olacak” sorusuna yanıt aramak. Bununla ilgili yerel yönetimler ve devletle işbirliği içerisinde yasal düzenlemeleri hayata geçirmenin savaşını veriyoruz.

İletişim

Adres: İhsaniye Mahallesi Tuna Caddesi Fulya Sokak Uğurkent Sitesi B blok kat1 daire1 Nilüfer/Bursa

E- Mail: bobayder16@gmail.com

Bu yayın Avrupa Birliğinin maddi desteği ile hazırlanmıştır. İçerik tamamıyla Bursa Otizmli Bireyler ile Anneleri Yardımlaşma Derneği sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.

Türkiye Otizm Ağı Güçlendirme Projesi©2020