(23-29.06.2019) İtalya-Türkiye/Kamu Sivil Toplum ilişkisini karşılaştırma sebebiyle Piamonte bölgesi Belediyelere bağlı kurum ve kuruluşları ziyaret amacıyla gerçekleştiren Kamu STK proje kapsamında gerçekleştirilen bu çalışmaya Bobayder olarak bizlerde davetli olarak katılım sağladık. Belediyelerde Sosyal işler biriminin konuğuyduk. Bu birimde aynı zamanda Sivil Toplum örgütlerinin calısmalarını,projelerin uygulandığı projeleri Milano,Vertecelli,Torino gibi belediyelerde, Kamu-STK iş birliği süreçlerinin izini sürdük. Başarıyla uygulanan çalışmaları etraflıca inceleme fırsatı bulduk ETF-European Trainiing Foundation’ın çalışmaları hakkında bilgilendik ve Türkiye hakkında bilgilendirdik. 6 günlük bu çalışma dolayısıyla Kamu STK proje birimine teşekkürler ediyoruz. #Turin #Aria #Bobayder #Kamustkproje

yorum Yap

BOBAYDER

Amacımız yerelde ve Türkiye genelinde “benden sonra çocuğum ne olacak” sorusuna yanıt aramak. Bununla ilgili yerel yönetimler ve devletle işbirliği içerisinde yasal düzenlemeleri hayata geçirmenin savaşını veriyoruz.

İletişim

Adres: İhsaniye Mahallesi Tuna Caddesi Fulya Sokak Uğurkent Sitesi B blok kat1 daire1 Nilüfer/Bursa

E- Mail: bobayder16@gmail.com

Bu yayın Avrupa Birliğinin maddi desteği ile hazırlanmıştır. İçerik tamamıyla Bursa Otizmli Bireyler ile Anneleri Yardımlaşma Derneği sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.

Türkiye Otizm Ağı Güçlendirme Projesi©2020